en

اخبار

علیرضا یزدان دوست، مدیر عامل بیمه آسماری با معاون توسعه مدیریت منطقه آزاد ارس در خصوص اهمیت و نقش بیمه های بازرگانی در منطقه آزاد به گفت و گو پرداختند .
بر اساس این گزارش در جلسه مذکور ابتدا معرفی کاملی از بیمه‌آسماری، فعالیت ها و توانمندی های این شرکت در مناطق آزاد و سرزمین اصلی ارائه شد و مدیر عامل شرکت بیمه اسماری نیز نقطه نظرات خود را در خصوص اهمیت و نقش بیمه های منطقه ازاد اعلام نمودند وافزود: بیمه‌ آسماری تلاش نموده با اختصاص شعبه ای فعال و با حضور رییس شعبه ای از افراد بومی، همکاری مناسبی در منطقه آزاد ارس داشته باشد.
علیرضا یزدان دوست درادامه به اهمیت نقش بیمه‌ها در اقتصاد و لزوم فعالیت بیشتر بیمه آسماری در منطقه آزاد ارس پرداخت.
وی ضمن اشاره به اینکه بیمه‌آسماری از شرکت‌های خوشنام صنعت بیمه با پتانسیل‌هایی ویژه می باشد افزود : ضمن خوشحالی از حضور پررنگ شرکت بیمه آسماری در منطقه آزاد ارس آمادگی داریم تا با فعالیت حرفه‌ ای بیمه‌ گری و خدمات خوب ، بستری مناسب در جهت عرضه بیمه ای متمایز و مطابق با نیاز ساکنان منطقه آزاد ارس فراهم آوریم.
ایشان ادامه داد : در منطقه آزاد ارس پتانسیل های فراوانی برای فعالیت بیمه گری وجود دارد، هم در بخش های کلان و هم در حوزه بیمه های خرد که این موضوع می تواند همکاری متقابل را بسیار تقویت نماید.
مدیر عامل بیمه آسماری در پایان ضمن ابراز خرسندی از حضور بیمه آسماری در منطقه آزاد ارس درخصوص همکاری های فیما بین ابراز امیدواری کرد .


 • بیمه آسماری

علیرضا یزدان دوست ، مدیر عامل بیمه آسماری به اتفاق هیات همراه ضمن بازدید از شعبه ارس با کارکنان و نمایندگان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری ، مديرعامل بيمه آسماری طي نشستي با حضور نمايندگان، با تأكيد بر حرفه‌اي‌گري و تخصص‌گرايي در شبكه فروش در صنعت بيمه تصريح كرد: يک نماينده بايد به صورت حرفه‌اي و جدي شغل و هدف خود را دنبال کند و نبايد به اين حرفه به عنوان شغل دوم نگاه کند. با بررسي در عملكرد نمايندگان موفق مي‌توان متوجه شد كه آنها افرادي هستند كه حرفه خود را جدي گرفته‌اند و براي آن تلاش مي‌كنند.

وي در ادامه تأكيد نمود: اخلاق حرفه‌اي مهم‌ترين اصل هر كسب و كاري است و اين انتظار از همه نمايندگان وجود دارد كه اين مقوله را بسيار جدي بگيرند، چرا كه ممكن نيست بدون رعايت اخلاق و موازين قانوني در اين صنعت ماندگار و موفق شد.

مدیر عامل بیمه آسماری همچنين با اشاره به اهميت توازن پرتفوي شركت عنوان كرد: طبق استراتژي تعيين شده در شركت بايد برنامه‌ريزي‌ دقيقي در جهت فروش بيشتر درتمامی بيمه‌ها انجام پذیرد و در همين راستا نيز از شبكه فروش انتظار مي‌رود با افزايش دانش و مهارت خود و تلاش بيشتر همگام با استراتژي شركت فعاليت خود را بهبود بخشند.

گفتني است در پايان اين جلسه رياست شعبه و نمايندگان نيز مسائل خود را با مديرعامل مطرح نمودند.


 • بیمه آسماری

به نقل از روابط عمومی بیمه آسماری ،علیرضا یزدان دوست مدیرعامل محترم بیمه آسماری در پیامی چهارم شهریورماه ، روز کارمند را به تمامی کارکنان این مجموعه تبریک گفته اند .

متن پیام ایشان بدین شرح می باشد:

موفقیت و تحقق اهداف هر مجموعه ای مرهون تلاش و توانمندی نیروهای متعهد، ماهر، خلاق و مسوولیت پذیری است که همواره می کوشند در حرکت سازمان به سوی اهداف تعیین شده، نقش مؤثری را ایفا می کنند.

چهارمین روز از این ماه را روز تجلیل از کسانی نامیده اند که با صداقت و پشتکار، وبا تلاش مستمردر آينده نزديك موفقيت مستدام و پيشرفتی همه‌جانبه در كليه عرصه‌ها را به دست خواهیم آورد .

بار دیگر این روز فرخنده را به شما سرمایه های اصلی شرکت بیمه آسماری تبریک عرض میکنم و براي يكا يك شما عزیزان و خانواده های مکرمتان از خداوند قادر، توفيق ، سربلندی و ايامی نيك و پربار را آرزومندم .


به گزارش روابط عمومی بیمه آسماری، متن یادداشت علیرضا یزدان دوست مدیر عامل بیمه آسماری در خصوص اعتماد سازی و راهکار افزایش ضریب نفوذ بیمه به شرح زیر است:

 

"ضریب نفوذ بیمه" چطورافزایش می یابد؟ این سوال، سالها دغدغه همه فعالان صنعت بیمه بوده و امسال نیز محور بیست و ششمین همایش بیمه و توسعه قرار گرفته است.

ضریب نفوذ بیمه، از پارامترهای متعددی تاثیر می پذیرد، اما شرایط اقتصادی یکی از ارکان تعیین کننده آن است. وقتی درآمد خانوار کمتر از حد مشخصی باشد، طبیعی است که بودجه کمتری را به بیمه اختصاص خواهد داد. البته رفاه نسبی خانوار، باعث هزینه بیشتر برای بیمه می شود.

از سوی دیگر نحوه خدمات دهی شرکت های بیمه نیز می تواند مردم را به خرید بیمه نامه تشویق یا آنها را از حضور در بازار بیمه دل زده کند. شاید شرکت های بیمه هم تا کنون نتوانسته اند اعتمادسازی لازم را میان مردم داشته باشند.

تجربه نشان داده این «اعتماد سازی» نیز فقط به موضوع پرداخت خسارت محدود نمی شود. هستند بیمه گزارانی که خسارت خوب و به موقع هم دریافت کرده اند، اما از مقطعی، روند همکاری با شرکت بیمه را ادامه نداده اند.

اکنون شرایط اقتصادی خانوار در کشور به گونه ای است که بودجه برای خرید بیمه نامه بسیار محدود شده است. صنایع بزرگ هم بودجه قابل توجهی برای بیمه اختصاص نمی دهند. شرکت های خصوصی و کوچکتر هم که بیشتر باید طالب بیمه باشند، برای خرید بیمه نامه، بیشتر به دنبال قیمت اند.

در واقع می توان گفت که موضوع «قیمت» و «کیفیت» خدمات، یک پارادوکس بزرگ در صنعت بیمه ایجاد کرده است، به طوری که اغلب مشتریان به دنبال پرداخت حق بیمه پایین و دریافت خدمات سطح بالا هستند.

در چنین شرایطی، شرکت های بیمه هم برای ادامه حیات خود به ارائه نرخ های غیر فنی مجبور شده اند. آنها نرخ غیر فنی می دهند تا نظر بیمه گزار جلب شود، در حالی که بیمه گزار باید بداند نرخ پایین احتمالا در دراز مدت به معنای خدمات نامطلوب خواهد بود.

توقع بیمه گزاران برای کاهش نرخ حق بیمه که به طور طبیعی به ارائه خدمات سطح پایین منتج می شود، نارضایتی وسیعی را در بیمه گزاران پدید می آورد و این روند در نهایت باعث می شود اعتماد آنها به صنعت بیمه کم شود.

متاسفانه بخش قابل توجهی از بیمه گزاران، «قیمت» را شاخص اصلی انتخاب شرکت بیمه گر می دانند و این نوع انتخاب هم به بیمه گر، هم به بیمه گزار و هم به صنعت بیمه لطمه زده است.

نتیجه بی اعتمادی به صنعت بیمه، نخریدن بیمه نامه است و نتیجه نهایی آن کاهش ضریب نفوذ بیمه خواهد بود. از دیدگاه من، نقطه عطف فروش بیمه نامه، اعتماد سازی است. اعتمادسازی هم یک طرفه نیست و دو طرف باید در این راستا تلاش کنند.

اگر همه این عوامل دست به دست هم بدهند، اعتمادسازی رخ می دهد، مردم خدمات بهینه دریافت می کنند، بیمه نامه ها فروخته می شود و در نتیجه ضریب نفوذ بیمه افزایش می یابد.


بدینوسیله به اطلاع کلیه بیمه گذاران محترم می رساند ،محل شرکت بیمه آسماری(دفتر ارتباطی تهران ) به آدرس ذیل منتقل گردید.

آدرس :تهران خیابان گاندی ،کوچه یازدهم )(شهاب) پلاک 19

شماره تلفن :43417-021

نمابر:86088410-021

کدپستی :1517756615

ShowImage


 

درگفت و گو سرپرست معاونت بازاریابی و فروش با بیمه داری نوین مطرح شد:

آسماری پیشرو در فروش آنلاین بیمه درمان

 

اگرچه بیمه آسماری در قامت یک شرکت بیمه مناطق آزاد وارد عرصه بیمه‌گری شد اما هوشمندی مؤسسین و سهامدارانش برای این شرکت در حوزه بیمه‌نامه درمان انفرادی یک مزیت نسبی خلق کرد که اکنون با ارتقای سطح خدمات، طراحی محصولات جدید و البته همکاری با شرکت کمک‌رسان ایران (sos) توانسته پیشتاز درفروش بیمه‌نامه درمان انفرادی با تمرکز بر مدیریت بهینه ریسک باشد که با فروش آنلاین بیمه درمان انفرادی خانواده پازل عملکردی خود را کامل کرده است. گفت‌وگوی بیمه‌داری نوین با اصلان گودرزی سرپرست معاونت بازاریابی و فروش را در ادامه می‌خوانید.

*بیمه آسماری با بیمه درمان در بازار شناخته می‌شود، راهبرد این شرکت بیمه‌ای در مقایسه با رقبا را ارزیابی بفرمایید؟

طی مدتی که بیمه آسماری بر فروش بیمه‌نامه‌های درمان تمرکز کرده تلاش نموده تا با مدیریت صحیح ریسک و تولید محصولات جدید به عرصه رقابت پا گذارد. به همین منظور پس از ماه‌ها تلاش همکارانم تحلیل‌های مختلفی ارائه شد که اولاً بتوانیم ریسک موجود را ارزیابی کنیم و دوما بتوانیم مزیت رقابتی بیمه آسماری را نسبت به رقبا بهبود ببخشیم که در راستای اثربخشی در بازار طرح‌های جدیدی را عملیاتی و به بازار عرضه کردیم.

ضمن اینکه برای بازار سازی محصولات برنامه‌های مختلفی برای افزایش شبکه فروش داریم به‌طوری‌که در فاز اول باجه‌های آسماری در مراکز هفت استان راه‌اندازی شد و طی برنامه‌های راهبردی خود قصد داریم که با افتتاح باجه در سایر مراکز استان‌ها خدمات آسماری را به کلیه هم‌وطنان عزیزمان ارائه نماییم.

*جهت توسعه خدمات بیمه درمان آسماری در استان‌های مختلف تحلیل شما از بازار هدف چگونه بوده و آیا با برنامه‌ریزی وارد عمل شدید؟

ما در حوزه درمان خانواده نیازسنجی انجام داده‌ایم. بازار را شناسایی و ارزیابی کردیم بنابراین به دلیل شناخت بازار توانستیم اهداف خود را جهت پیاده‌سازی طرح‌ها مدون کنیم. هرکدام از طرح‌های ما، با توجه به عواملی نظیر موقعیت منطقه، جنس، سن و نوع خانوار بخشی از بازار را پوشش می‌دهد. برای طرح‌های شرکتی روی شرکت‌های کوچک (به‌خصوص زیر 50 نفر) تمرکز کردیم. چراکه شرکت‌های بیمه سرویسی به آن‌ها ارائه نمی‌کنند. ما به آن‌ها خدمات انفرادی بیمه درمان ارائه دادیم. البته به شرکت‌های بزرگ‌تر هم بیمه درمان ارائه‌ می‌کنیم؛ اما تمرکز ما روی شرکت‌های کوچک است.

*در خصوص طرح جدید بیمه‌‌ای که در حوزه بیمه درمان «خانواده» توسط آسماری ارائه‌شده توضیح دهید؟

در بیمه‌های درمان انفرادی سهامدار عمده بیمه آسماری، شرکت کمک‌رسان ایران طی تفاهم‌نامه‌ای خدمات مربوط به بیمه‌های درمان انفرادی را فقط به شرکت بیمه آسماری ارائه می‌دهد و این امتیازی است که سهامدار آسماری برای آن قائل شده است. طرح‌های ما متفاوت و متنوع است. در طرح‌های خانواده پوشش‌های متنوع بستری، جراحی سراپایی، کلینیکی، آمبولانس و زایمان راداریم. درمجموع چهار طرح است که این طرح‌ها با توجه به بودجه و نیاز خانواده‌ می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد.

حق بیمه‌ها با توجه به تحلیل‌های ریسکی که انجام دادیم و به نسبت تعداد اعضای خانواده تعیین‌شده است. طرح‌های بیمه درمان خانواده جدید آسماری مختص شهرستان‌ها است اما طرح شرکتی قابلیت فروش در تهران و سایر شهرهای کشور را دارا می‌باشد که ما با استفاده از آموزش شبکه فروش در شهرستان‌ها پیش‌بینی می‌کنیم پرتفوی قابل قبولی را کسب کنیم.

لازم به ذکر است که شرکت‌هایی که با افراد خانواده خود (تحت تکفل) به حداقل 15 نفر می‌رسند، می‌توانند بیمه‌نامه درمان شرکتی آسماری را خریداری کنند. این در حالی است که اکثر شرکت‌های بیمه، شرکت‌های زیر 50 نفر را بیمه نمی‌کنند

*فروش آنلاین هم دارید؟

مکانیزم های فروش آنلاین بیمه‌های درمان خانواده طراحی‌شده و در حال اجرا است. در این راستا طی ماه‌های آینده امکان فروش آنلاین از طریق سایت شرکت بیمه آسماری فراهم می‌شود. باید تأکید کنم آسماری اولین شرکتی است که فروش آنلاین را در بیمه درمان خانواده به‌صورت مستقیم راه‌اندازی کرده است البته سال گذشته هم با همکاری شرکت جی رینگ و همراه اول فروش تمام الکترونیک بیمه درمان انفرادی را اجرایی کرده‌ایم.

*با توجه به صحبت‌هایتان فکر می‌کنم فروش آنلاین بیمه خانواده جدیدترین خبر بیمه آسماری است.

درست است. برنامه بعدی ما این است که این نوع بیمه‌نامه را در سایر استان‌ توسعه دهیم. البته تا پایان سال خدمت جدید دیگری را با کسب مجوز از بیمه مرکزی روانه بازار می‌کنیم که به‌موقع اطلاع‌رسانی می‌شود.

*پیش‌بینی فروش آنلاین‌تان چگونه است.

بازار بیمه درمان کشور بازار بزرگی است. طبق آمار بیمه مرکزی در سال 96، حدود هشت هزار میلیارد تومان حق بیمه، بیمه‌های درمان است که عمده آن مربوط به بیمه‌های گروهی است و با توجه به ورود بیمه آسماری و برخی شرکت‌های بیمه به حوزه ارائه بیمه‌نامه درمان انفرادی احتمالاً بازار بزرگ‌تر از این مقدار خواهد شد. پیش‌بینی‌ می‌کنیم با راه‌اندازی فروش آنلاین، فعال شدن شبکه‌های فروش استانی و برنامه‌های تبلیغاتی به‌خصوص در حوزه آنلاین بتوانیم سهم بیمه آسماری را در بیمه‌نامه‌های درمان افزایش دهیم.


 • بیمه آسماری
 • بیمه آسماری
 • بیمه آسماری
 • بیمه آسماری
 • بیمه آسماری
 • بیمه آسماری


نشست آموزشی بیمه آسماری با هدف تشریح طرح‌های درمان تکمیلی خانواده و شرکتی این شرکت با همکاری شرکت کمک رسان ایران (sos) برگزار شد


 • بیمه آسماری

پیام تبریک ناصر کیان وش مدیر عامل شرکت بیمه آسماری به همکاران شرکت به مناسبت ۱۳ آذر روز ملی بیمه


 • بیمه آسماری
 • بیمه آسماری
 • بیمه آسماری

در جلسه تشریح طرح­های درمان تکمیلی خانواده و شرکتی آسماری به کارگزاری های بیمه استان کرمان عنوان شد:
بیمه آسماری، انتخاب اول بیمه­ های درمان


اطلاعات تماس

شماره تماس :

87700070 - 87700080

نمابر :

86088410

آدرس :

تهران، خیابان گاندی جنوبی، کوچه ۱۱ (شهاب)، پلاک ۱۹

سایر خبرها